شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو نلا ۲۰۰cc

حاوی پروژسترون گیاهی (عصاره گیاه سائوپالمتو)

موارد مصرف :

  • جلوگیری از طاسی و ریزش مو
  • تنظیم هورمونهای پوست سر

تومان۶۸,۹۹۵

20 عدد در انبار

مقایسه

تخفیف عمده

  • Purchase 5 item discount 10%
  • Purchase 10 item discount 15%

توضیحات محصول

شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو نلا ۲۰۰cc

حفظ و مراقبت مو بسیار قابل اهمیت است. مشکل ریزش مو و کم پشتی مو از دلایل مختلفی مانند: ارثی، استرس، افسردگی، کمبود تغذیه مناسب، همچنین متاسفانه استفاده از مواد شیمیایی و شوینده های نامناسب بهداشتی، آرایشی اعم از شامپو، رنگ مو و دکلره سرچشمه می گیرد. زیبایی ظاهر هر فرد چه برای آقایان و یا خانم ها قابل اهمیت است و تاثیر روحی دارد حتی ممکن است اعتماد به نفس فرد را پایین بیاورد و همیشه در بین جمع خجالت زده باشد. حالا اگر به فکر راه حل این مشکل یا ساده تر بگم این بیماری نباشید به مرور زمان به مرحله طاسی سر می رسد، اینجا جای نگران دارد، و تنها سؤال که به ذهنمان می رسد اینکه بهترین راه حل انتخاب چه محصول برای برگشت به زیبایی دوباره است باید بگم اولین راه تقویت پیاز مو است. تا شروع به رویش و رشد مو شود شامپو ضد ریزش گیاهی سائوپالمتو با مهار اتصال DHT به گیرنده های آندروژنی، ریزش مو را قطع می کند و شروع به رشد مو می شود، همچنین باعث تنظیم هورمون پوست سر و رفع طاسی است.

سایر موارد مصرف: مناسب برای انواع مو.

  • مواد تشکیل دهنده: سدیم لوریل اتر سولفات – کوکامیدو پروپیل بتائین – کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید – تری اتانول امین لوریل سولفات – عصاره سائوپالمتو – سدیم کلراید – اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی – اسید سیتریک – متیل ایزوتیازولینون – متیل کلرو ایزو تیازولینون – آب.
  • مکانیسم اثر: سائوپالمتو گیاهی آمریکائی است که به عنوان دارو در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر خواص دارویی، عصاره سائوپالمتو حاوی استروژن طبیعی است که استفاده از آن در شامپو سائوپالمتو نلا، باعث تنظیم هورمون های پیاز پوست سر می گردد. در نتیجه به سرعت از ریزش مو و طاسی سر جلوگیری کرده و باعث رویش مجدد مو است.
  • طریقه مصرف: از این شامپو میتوان در هر بار حمام و یا یکبار در میان استفاده نمود.

 

 

Product information

L

An incredible view

L

 

محصول شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو نلا
مزایای مصرف جلوگیری از طاسی و ریزش مو - تنظیم هورمونهای پوست سر.
حجم 200cc
جنسیت مصرف عمومی
 پروانه بهداشت 21/13601
کشور سازنده ایران
موارد مصرف  مناسب انواع مو
مواد تشکیل دهنده
سديم لوريل اتر سولفات - کوکاميدو پروپيل بتائين - کوکونات فتی اسيد دی اتانول آميد - تری اتانول امين لوريل سولفات - عصاره سائوپالمتو - سدیم کلراید – اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی – اسید سیتریک – متیل ایزوتیازولینون – متیل کلرو ایزو تیازولینون – آب.
نحوه مصرف
از اين شامپو ميتوان در هر بار حمام و يا يکبار در ميان استفاده نمود.
منع مصرف
ندارد.
پرهیزات ندارد.
تداخل ندارد.
عوارض جانبی تاکنون گزارشی نشده است.
وزن 60 گرم

هنو هیچ نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که درباره “شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو نلا ۲۰۰cc” نظر میدهید.