به فروشگاه اینترنتی پاکو خوش آمدید

تیم تجارت الکترونیک پاکو فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳در زمینه محصولات گیاهی در حوزه زیبایی و سلامت آغاز کرده است.

رویکرد تیم پاکو تکمیل زنجیره خلق ارزش در زمینه فرهنگ سازی مصرف محصولات گیاهی برای سلامتی و زیبایی زنان و مردان ایران زمین می‌باشد و در این مسیر، زیرساخت‌های لازم برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خرد و عمده را فراهم کرده است.

 

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

برای تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه‌ای، می‌توانید از تکنیک‌های فروش و بازاریابی موفق تیم پاکو استفاده کنید که در برخی از مقالات مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

به عنوان مثال، برای فروش بیشتر، می‌توانید از فروش ویژه استفاده کنید و به مشتریان خود پیشنهادات ویژه دهید.

همچنین، می‌توانید با گوش دادن به پیشنهادات مشتریان و درک آنها، نیازهای آن‌ها را بشناسید و راه‌حل‌های مناسبی را برای آن‌ها ارائه دهید.

 به محصولی نهایی گفته می شود که با استفاده از کالای خریداری شده ایجاد می کنید. به عنوان مثال، اگر از الگوی کارت ویزیت برای ایجاد یک کارت ویزیت نهایی استفاده می کنید،
محصول نهایی همچنین می تواند به محصولی اشاره کند که با استفاده از دارایی خریداری شده ایجاد می کنید. به عنوان مثال، اگر دارایی را از Creative Market خریداری کنید، محصولی که با استفاده از آن دارایی ایجاد می کنید، محصول نهایی است

بله، شما به طور کلی مجاز به تغییر کالای خریداری شده خود هستید، ولی لطفا و حتما قبل از انجام این کار، شرایط خاص و قوانین یا مقررات خرید و فروش و تعویض آن را در نظر بگیرید.

آدرس ما در گوگل

آدرس پاکو

آدرس فروشگاه اینترنتی پاکو

اصفهان عباس‌آباد کوچه ۲۷ ( شیرین) مجتمع دی واحد ۱۰

ایمیل پاکو

فروشگاه اینترنتی پاکو

Email:pacohoori@gmail.com

teamwork@gmail.com

تماس با پاکو

فروشگاه اینترنتی پاکو

۰۳۱-۳۲۳۴۶۴۷۰

۰۹۱۳۳۲۶۱۶۸۵